Treningi z #TeamBiegiWlkp – zapraszamy!

TRENUJ Z NAMI

Już od ponad 2 lat organizujemy cotygodniowe treningi biegowe dla naszych fanów, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych, ciągłym podnoszeniem swojego biegowego poziomu. Na treningach realizujemy różnego rodzaju jednostki treningowe, które są podstawą niemal każdego rozsądnego planu treningowego, dla każdego biegacza. W czasie zajęć, pracujemy zarówno nad techniką i szybkością – biegając na bieżni lekkoatletycznej, wykonujemy trening siły biegowej na podbiegach oraz różnego rodzaju ćwiczenia uzupełniające.

Nie brakuje też treningów nietypowych, takich jak profesjonalny Test Coopera czy bieg na 1 milę. Od czasu do czasu, wybieramy się na treningi w różnych ciekawych lokalizacjach – takich jak Dziewicza Góra, lasy w okolicach Stawu Olszak, nad jezioro Rusałka czy też do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

DLACZEGO WARTO?

Treningi z #TeamBiegiWlkp to okazja, do zdobycia wiedzy na temat biegania, trenowania z doświadczonymi biegaczami, poznania nowych form treningu, które być może pomogą Ci w osiągnięciu lepszych wyników oraz poznania grupy pozytywnych ludzi, których na co dzień spotykasz w biurze zawodów lub na trasie biegu, w którym bierzesz udział. Ludzi, dla których bieganie jest ważną częścią życia

Informacje o najbliższym treningu znajdziesz pod TYM LINKIEM w zakładce Wydarzenia.

 

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco