III Bieg o Puchar Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Baranówko 21

5/10 km
28.06.2020
12:00
Wczytuję mapę...
Lista startowa Wyniki
  Dziękujemy!

  Dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy uzyskanych rezultatów! Wspaniale było Was znów zobaczyć! 🥳

  Nasz najważniejszy dzisiejszy wynik to... 💥1️⃣2️⃣1️⃣8️⃣ zł💥 które udało się zebrać dzięki Waszemu uczestnictwu dla Fundacja Stworzenia Pana Smolenia 👏👏👏👏👏

  Poniżej znajdziecie rezultaty z podziałem na dystanse:

  5 km bieg

  5 km nw

  10 km


  Biuro zawodów

  W biurze zawodów czekamy na Was jutro od godziny 10:00! Do rywalizacji startujemy punktualnie o 12:00! Lokalizację centrum zawodów - Fundacja Stworzenia Pana Smolenia znajdziecie na powyższej mapce, do zobaczenia!


  Zapisy do 20:00!

  Ostatnie osiem godzin zapisów! Pozostało jeszcze 1️⃣1️⃣ miejsc na liście startowej - zapisz się i ruszaj z nami #biegiemwlas już w najbliższą niedzielę w Baranówkiu!


  Pomiar czasu – chipy zwrotne

  Pomiar czasu podczas naszego wydarzenia przeprowadzony zostanie przy pomocy chipów zwrotnych, dzięki czemu:


  🔸 możliwy będzie pomiar "netto" (będziemy zachęcali Was do ustawiania się na starcie w luźnej, niezwartej grupie)
  🔸
   uczestnicy pokonujący dystans półmaratonu zmierzony będą mieli także międzyczas na półmetku (10,5 km)
  🔸
   wyniki będą dostępne na naszej stronie do godziny po przybiegnięciu na metę ostatniego uczestnika  Patronat honorowy – Gmina Mosina
  III Bieg o Puchar Fundacji Stworzenia Pana Smolenia odbywa się na terenie Gmina Mosina która aktywnie włączyła się w działanie podczas przygotowań do naszego wydarzenia! 🌳🌲🏃‍♂️


  Patronat honorowy – Powiat Poznański

  Miło nam poinformować, że w ostatnią niedzielę czerwca podczas pierwszej biegowej imprezy po ponad trzymiesięcznej przerwie będzie z nami Powiat Poznański!


  Patronat honorowy – Lasy Państwowe

  Nasza impreza odbywa się dzięki wsparciu Nadleśnictwo Babki, Lasy Państwowe!

  Dziękujemy za zaufanie i możliwość organizacji zawodów w tak pięknych okolicznościach przyrody! 🌳🌲🎋

  Nowy termin biegu – 28 czerwca 2020
  Drodzy uczestnicy, w związku z ponowną możliwością organizacji imprez sportowych do 150 osób na świeżym powietrzu w porozumieniu z Fundacją Stworzenia Pana Smolenia chcielibyśmy z radością przedstawić Wam nowy termin naszej imprezy:

  28 czerwca 2020

  Wszyscy dotychczas zapisani uczestnicy zostaną automatycznie przepisani na listę startową biegu w nowym terminie - natomiast dla osób którym ta data nie odpowiada przewidziany jest zwrot 100% opłaty startowej. W przypadku chęci  otrzymania zwrotu wpisowego poprosimy o wiadomość na adres: biegi.wlkp@gmail.com w tytule maila wpisując: BARANÓWKO + imię i nazwisko. Zwrotu dokonamy w ciągu 7 dni roboczych. Formularz zgłoszeniowy na III Bieg o Puchar Stworzenia Pana Smolenia zostanie ponownie uruchomiony w dniu 3 czerwca! 🐴Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia w Baranówku!🐴  

  Bieg przełożony

  Drodzy uczestnicy!

  W związku z aktualną sytuacją w naszym kraju nie będziemy mieli możliwości przeprowadzenia naszej imprezy w zaplanowanym terminie. Tym samym zapisy zostają wstrzymane. 

  Bieg w Baranówku ma szansę odbyć się po wdrożeniu kolejnej fazy "odmrażania" sportu, która umożliwi także organizację imprez do 50 osób na świeżym powietrzu. Jeśli tylko będziemy znali szczegółowe wytyczne będziemy mogli rozważyć szansę ich zastosowania oraz podania nowego terminu imprezy 🙂

  Tak jak w innych biegach organizowanych przez biegi.wlkp osoby już zapisane będą miały możliwość startu w nowym terminie lub całkowitego zwrotu opłaty startowej.

  Poprosimy Was o cierpliwość, jeśli tylko będziemy dysponowali sensownymi, popartymi faktami informacjami będziemy niezwłocznie przekazywali je dalej zarówno drogą mailową jak i na naszej stronie.

  🐴Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia w Baranówku!🐴  

ZAPISY WZNOWIONE – nowy termin 28 czerwca!

REGULAMIN W FORMACIE PDF

Trasa przeprowadzona jest na pętli o długości 5 km oznaczonej co kilometr. Nawierzchnia: ścieżki leśne o nawierzchni naturalnej oraz szutrowej + krótki odcinek drogą asfaltową. Start i meta rywalizacji na terenie Fundacji (dla osób biegnących dwie pętle, 10 km – także punkt kontrolny i międzyczas na półmetku)

PRZEBIEG TRASY W SERWISIE GARMIN CONNECT

 

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco