Nasi partnerzy

$title

Grupa Eurocash

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją żywności i innych produktów szybkozbywalnych (FMCG). Spółka współpracuje z ponad 90 tys. klientów, z których aż 70 tys. stanowią niezależni przedsiębiorcy prowadzący lokalne sklepy detaliczne w całej Polsce, których Eurocash wspiera w obszarze dystrybucji, marketingu, nowych technologii i edukacji. Misją Grupy - od 26 lat jej istnienia na rynku - jest umacnianie i promowanie polskiej przedsiębiorczości oraz handlu niezależnego.

Grupa to również organizator znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich takich jak: ABC, Groszek, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben. Firma, w oparciu o placówki franczyzowe i własne, rozwija Delikatesy Centrum – największą sieć supermarketów w Polsce.


$title

Browar Gzub

Browar rzemieślniczy Gzub z wielkopolskiej miejscowości Annopole, to rodzinna firma naładowana pozytywną energią i miłością do dobrego piwa. Wszystkie ich piwa są produkowane z użyciem niespotykanego w Polsce procesu refermentacji w butelkach oraz beczkach, co gwarantuje zachowanie walorów smakowych piwa na najwyższym poziomie przez bardzo długi okres. Oferta browaru Gzub zawiera zarówno klasyczne style piwne (Pils, Weizen) jak również sporą ilość piw nowofalowych i eksperymentalnych. Browar współpracuje z nami, jako Sponsor Strategiczny 5 edycji Piwnej Mili na Forcie w Poznaniu oraz jako partner cyklu Botaniczna Piątka. Więc o piwie można dowiedzieć się, ze strony producenta:  http://www.gzub.pl/


$title

Biofarm

Biofarm to jedna największych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem. Od ponad 30 lat inwestuje w rozwój i nowe technologie oraz współpracę z najwyższej klasy ekspertami. W Centrum Badań i Rozwoju zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami terapeutycznymi, które firma Biofarm wprowadza pioniersko na polski rynek. Ponad 93% naszych leków produkowane jest w parku maszynowym w Poznaniu. https://www.biofarm.pl/


$title

Fundacja EVSport

Grupa niezawodnych wolontariuszy, na których możemy liczyć podczas każdej naszej większej imprezy. Możecie spotkać ich przede wszystkim w strefie mety oraz na punktach odżywczych, ale także na trasie, w depozycie i biurze zawodów - dwoma słowami, są niezawodni i wszechstronni! :-) Mieliśmy przyjemność współpracować kilkakrotnie w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu, w Lasku Marcelińskim i nad Rusałką. Więcej o naszym partnerze przeczytacie na stronie: www.evsport.pl


$title

ESSI

ESSI to polska firma z siedzibą w Warszawie i oddziałem w Poznaniu świadcząca kompleksowe usługi w zakresie niszczenia i zabezpieczania dokumentów. Niszczą wszelkiego rodzaju dokumentację papierową i jej podobną, a także magnetyczne i optyczne nośniki danych. W obecnej chwili kompleksowo rozwiązują problem niszczenia dokumentów w firmach, doradzając zakup niszczarek, dzierżawę szafek na dokumentację bieżącą lub usługę niszczenia dokumentów.


$title

Chlebszy – pracownia chleba

Chlebszy to mała rzemieślnicza piekarnia z Kamionek, gdzie wszystkie chleby robione są ręcznie na bazie tradycyjnych receptur. 
Robimy wszystko, aby chleb znów smakował jak dawniej. Chrupiąca skórka, miękki środek i ten cudowny zapach. Robimy to z sercem - z prostych składników i naturalnych surowców. Jak za dawnych lat.
I najważniejsze – zero szajsu! Nie używamy żadnych spulchniaczy, polepszaczy, barwników ani innych świństw. Wystarczą nam woda, mąka i sól.


$title

Azyl Biegacza

Azyl Biegacza to sklep zrodzony z pasji, przyjaźni i chęci zaszczepiania w innych zamiłowania do biegania. Jeśli szukacie butów biegowych, odzieży, akcesoriów lub fachowej porady koniecznie zajrzyjcie na Gdyńską 4, nie zawiedziecie się! Zapraszamy także do odwiedzenia strony sklepu: https://www.azylbiegacza.pl/


$title

Plus-Timing

Plus-Timing to solidny partner, dzięki któremu nasze imprezy zyskują jakość a zawodnicy mają gwarancję dokładnego pomiaru czasu. Firma przygotowuje kompletne wyniki zazwyczaj od razu po przekroczeniu przez ostatniego zawodnika linii mety, z gwarancją dostarczenia wyników w ciągu 30 minut po ostatnim zawodniku. Wyniki w poszczególnych kategoriach są przygotowane zgodnie z wytycznymi organizatora i regulaminem zawodów. Wyniki są opublikowane na stronie Plus-Timing.pl oraz przesłane na wskazane adresy email.  


$title

MJP Drukarnia

Drukarnia MJP jest z nami od początku naszej przygody z organizacją imprez. MJP oferuje kompleksową obsługą poligraficzną firm - od projektu, przez druk doskonałej jakości, aż po designerskie wykończenia introligatorskie. Drukarnia specjalizuje się, w druku offsetowym jedno i wielokolorowym na maszynach HEIDELBERG Speedmaster. Więcej informacji na stronie www.mjpdruk.pl


$title

Browar Szreniawa

Rzemieślniczy Browar Szreniawa narodził się w starej gorzelni w wielkopolskiej Szreniawie. To właśnie tam wypracowaliśmy unikatowe połączenie tradycyjnych receptur z wielkopolską jakością, które towarzyszy nam każdego dnia. Ciągle rozwijamy się pod czujnym okiem browarnika a wyjątkowy charakter kameralnego browaru odnajdziesz w każdej butelce. Pssst!… spróbuj.


$title

Kawiarnia Zakładka

Kawiarnia ze wspaniałą, aromatyczną kawą i pysznymi wypiekami - nasi stali partnerzy we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach, słodkości spod znaku Zakładki możecie wygrać przede wszystkim podczas biegów w Lasku Marcelińskim, nie odpuszczają także takich imprez jak Botaniczna Piątka lub... Bieg po Ciacho :)


$title

Fundacja SPOT.

Fundacja SPOT. zajmuje się „edukacją poprzez sztukę” organizując i promując warsztaty, kursy, wykłady, spotkania, dyskusje, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Wszystkie wydarzenia organizowane przez Fundację SPOT. łączą różne dziedziny sztuki i zaskakują niekonwencjonalnym sposobem ich prezentacji. Fundacja SPOT. to grono osób zaangażowanych w promocję kultury i sztuki, które zaprasza wszystkich chętnych do współtworzenia ciekawych artystyczno-kulturalnych zdarzeń.


$title

Sigmeo

Sigmeo Sp. z o.o. to agencja interaktywna cechująca się ogromnym doświadczeniem na polskim rynku internetowym. To od wielu lat sumiennie budowana marka, która nie bez powodu zyskała zaufanie setek klientów. Zapraszamy do kontaktu: www.sigmeo.pl


$title

Audictus

Audictus to Polska marka audio, która zadebiutowała na rynku pod koniec 2017 roku. W ofercie producenta znajdziemy zarówno słuchawki nauszne skierowane do szerokiego grona odbiorców, dla których codzienne słuchanie muzyki jest pasją i nieodłącznym elementem życia, jak również modele bezprzewodowe skierowane do osób aktywnych, sportowców i osób, dla których pokonywanie kolejnych granic jest codziennością. Marka skupia się na ludziach z pasją i akcentuje przywiązanie do wartości takich jak: twórczość, kreatywność, wytrwałość i ambicja.


$title

Urban Design

Urban Design - poznańska pracownia urbanistyczna, która przygotowuje mapy sytuacyjne na nasze imprezy, dzięki którym nie błądzicie między biurem zawodów a startem biegu. Czytelne i dokładne mapy powstają przy wykorzystaniu geograficznych systemów informacyjnych, czyli krótko mówiąc - oprogramowania GIS.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco