Nasi partnerzy

$title

Plus-Timing

Plus-Timing to solidny partner, dzięki któremu nasze imprezy zyskują jakość a zawodnicy mają gwarancję dokładnego pomiaru czasu. Firma przygotowuje kompletne wyniki zazwyczaj od razu po przekroczeniu przez ostatniego zawodnika linii mety, z gwarancją dostarczenia wyników w ciągu 30 minut po ostatnim zawodniku. Wyniki w poszczególnych kategoriach są przygotowane zgodnie z wytycznymi organizatora i regulaminem zawodów. Wyniki są opublikowane na stronie Plus-Timing.pl oraz przesłane na wskazane adresy email.  


$title

MJP Drukarnia

Drukarnia MJP jest z nami od początku naszej przygody z organizacją imprez. MJP oferuje kompleksową obsługą poligraficzną firm - od projektu, przez druk doskonałej jakości, aż po designerskie wykończenia introligatorskie. Drukarnia specjalizuje się, w druku offsetowym jedno i wielokolorowym na maszynach HEIDELBERG Speedmaster. Więcej informacji na stronie www.mjpdruk.pl


$title

Squeeze Sports Nutrition

Gdyby marki produktów energetycznych były sportowcami rywalizującymi na najwyższym poziomie, SQUEEZY nie schodziłoby z pierwszych miejsc podium. Niemiecka firma przez lata wyrabiała swoją renomę, kierując się najwyższą jakością swoich usług oraz innowacyjnością. To właśnie ten producent jako pierwszy na świecie stworzył żele energetyczne – tak niezbędne dziś w życiu każdego zawodnika, które są często obecne w pakietach startowych na naszych biegach. Więcej informacji, oraz pełna oferta na stronie www.squeezy.com.pl


$title

Corny

Dzięki partnerstwu z marka Corny, uczestnicy naszych imprez, mogą liczyć na pyszne co nie co w pakiecie startowym.Pierwsze batony zbożowe producenta powstały w 1984 r. Od tego czasu markę Corny charakteryzuje dbałość o jakość produktów. Corny to przysmak łączący w sobie to, czego poszukują współcześni, świadomi konsumenci: wysoką jakość pełnowartościowych składników i pełnię smaku w formie batonika zbożowego. Więcej informacji na stronie producenta.


$title

Fundacja SPOT.

Fundacja SPOT. zajmuje się „edukacją poprzez sztukę” organizując i promując warsztaty, kursy, wykłady, spotkania, dyskusje, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Wszystkie wydarzenia organizowane przez Fundację SPOT. łączą różne dziedziny sztuki i zaskakują niekonwencjonalnym sposobem ich prezentacji. Fundacja SPOT. to grono osób zaangażowanych w promocję kultury i sztuki, które zaprasza wszystkich chętnych do współtworzenia ciekawych artystyczno-kulturalnych zdarzeń.


$title

Sigmeo

Sigmeo Sp. z o.o. to agencja interaktywna cechująca się ogromnym doświadczeniem na polskim rynku internetowym. To od wielu lat sumiennie budowana marka, która nie bez powodu zyskała zaufanie setek klientów. Zapraszamy do kontaktu: www.sigmeo.pl


$title

Audictus

Audictus to Polska marka audio, która zadebiutowała na rynku pod koniec 2017 roku. W ofercie producenta znajdziemy zarówno słuchawki nauszne skierowane do szerokiego grona odbiorców, dla których codzienne słuchanie muzyki jest pasją i nieodłącznym elementem życia, jak również modele bezprzewodowe skierowane do osób aktywnych, sportowców i osób, dla których pokonywanie kolejnych granic jest codziennością. Marka skupia się na ludziach z pasją i akcentuje przywiązanie do wartości takich jak: twórczość, kreatywność, wytrwałość i ambicja.


$title

Urban Design

Urban Design - poznańska pracownia urbanistyczna, która przygotowuje mapy sytuacyjne na nasze imprezy, dzięki którym nie błądzicie między biurem zawodów a startem biegu. Czytelne i dokładne mapy powstają przy wykorzystaniu geograficznych systemów informacyjnych, czyli krótko mówiąc - oprogramowania GIS.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco