Nasz team

$title

Marcin

Marcin

Założyciel biegi.wlkp. Ultramaratończyk, miłośnik wycieczek górskich oraz fan kultury skandynawskiej. Odpowiedzialny za przebieg, oznakowanie i przygotowanie tras biegowych na naszych imprezach. Z bieganiem na dobre związany już od gimnazjum, swój pierwszy maraton zaliczył w czasach prehistorycznych – jesienią 2009 roku.


$title

Emanuela

Emanuela

Miłośniczka przyrody i wegetarianka. Absolwentka AWF Poznań na kierunku Sport. Fanka i trenerka lekkiej atletyki. Swoje pierwsze kroki na bieżni postawiła w wieku 7 lat i tak już zostało. Powoli próbuje swoich sił w biegach długich a jej marzeniem na przyszłość jest ultramaraton. Na trasie zawodów z uśmiechem oklaskuje każdego biegacza 🙂


$title

Wojciech

Wojciech

na co dzień urzędnik, w weekendy biegacz, wolontariusz, organizator imprez sportowych. Lista projektów z jego udziałem jest całkiem zacna. Zadania Wojtka są przeróżne – kiedy trzeba jest w biurze zawodów, na mecie, w bufecie, na trasie lub przy mikrofonie 😃 Pochłaniają mu one około 3/4 weekendów w roku. W wolne weekendy stara się spędzać aktywnie: dużo biega, podróżuje, czasem wsiada na rower. Jak to często mówi, dba o dobre wspomnienia na starość. Rekordy życiowe Wojtka są bardzo ładne: od 1:16:21 w półmaratonie do jajecznicy na 90 jajek! 😊


$title

Mariusz

Mariusz

miłośnik historii sportu, Gwiezdnych Wojen i płyt winylowych. Fanatyk kultowej gry DSJ – popularnego Małysza. Podczas biegów spotkacie go w okolicach startu/mety, często przy dekoracji uczestników czy mikrofonie.


$title

Patryk

Patryk

dla znajomych po prostu Doman. Pozytywnie naładowany wulkan energii,odpowiedzialny za przygotowanie okolic startu/mety. Absolwent Poznańskiego AWFu. Miłośnik wędrówek górskich oraz biegów 20+ km. Uwielbia nieprzeciętność, adrenalinę i spędzać czas na łonie natury.


$title

Michał

Michał

znany jako BeerRunnowski – pasjonat dobrego piwa, ze spora wiedzą i misją jej przekazywania. Ambitny biegacz amator, stale pracujący nas sobą. Miłośnik poznawania nowych smaków, miejsc i ludzi. W bieganiu, wciąż szuka odpowiedniego dla siebie dystansu.


$title

Dorota

Dorota

absolwentka UAM oraz AWF w Poznaniu. Na co dzień pracuje w branży marketingowej.

Uwielbia piec i gotować. Sport to jej pasja od dziecka a bieganie stało się sposobem na szczęśliwe życie. Jej ulubiony dystans to półmaraton. Zawsze na posterunku w biurze zawodów lub w okolicy startu-mety.

 


$title

Bartosz

Bartosz

Na co dzień pracuje w branży IT. Czas wolny uwielbiam spędzać w jakikolwiek sposób, najważniejsze żeby było aktywnie i poza domem. Latem wędrówki, zimą wszelkiego rodzaju ekspozycja na zimno. Na zawodach można mnie spotkać w okolicy startu/mety.Koneser biegów górskich na dystansie 20-30km


$title

Joanna

Joanna

na co dzień jest nauczycielem wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas. Przygodę z bieganiem rozpoczęła w 2016 roku. Bieganie traktuje jako receptę na dobre samopoczucie.


$title

Norbert

Norbert

Od dzieciństwa lubiący sport i do chwili obecnej aktywnie uczestniczy w różnych biegach. Miłośnik gotowania i dobrego jedzenia. Na biegach będzie na Was czekał w biurze zawodów


$title

Ewelina

Ewelina

z wykształcenia germanistka, której pasją stało się bieganie. Wolny czas wykorzystuje na aktywny wypoczynek na łonie natury. Na naszych biegach spotkacie ją czekającą na Was z uśmiechem w biurze zawodów i depozycie.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco