Nasz team

$title

Marcin

Marcin

Założyciel biegi.wlkp. Ultramaratończyk, miłośnik wycieczek górskich oraz fan kultury skandynawskiej. Odpowiedzialny za przebieg, oznakowanie i przygotowanie tras biegowych na naszych imprezach.


$title

Patryk

Patryk

dla znajomych po prostu Doman. Pozytywnie naładowany wulkan energii,odpowiedzialny za przygotowanie okolic startu/mety. Absolwent Poznańskiego AWFu. Miłośnik wędrówek górskich oraz biegów 20+ km. Uwielbia nieprzeciętność, adrenalinę i spędzać czas na łonie natury.


$title

Michał

Michał

znany jako BeerRunnowski – pasjonat dobrego piwa, ze spora wiedzą i misją jej przekazywania. Ambitny biegacz amator, stale pracujący nas sobą. Miłośnik poznawania nowych smaków, miejsc i ludzi. W bieganiu, wciąż szuka odpowiedniego dla siebie dystansu.


$title

Dorota

Dorota

absolwentka UAM oraz AWF w Poznaniu. Na co dzień pracuje w branży marketingowej.

Uwielbia piec i gotować. Sport to jej pasja od dziecka a bieganie stało się sposobem na szczęśliwe życie. Jej ulubiony dystans to półmaraton. Zawsze na posterunku w biurze zawodów lub w okolicy startu-mety.

 


$title

Emanuela

Emanuela

Miłośniczka przyrody i wegetarianka. Absolwentka AWF Poznań na kierunku Sport. Fanka i trenerka lekkiej atletyki. Swoje pierwsze kroki na bieżni postawiła w wieku 7 lat i tak już zostało. Powoli próbuje swoich sił w biegach długich a jej marzeniem na przyszłość jest ultramaraton. Na trasie zawodów z uśmiechem oklaskuje każdego biegacza 🙂


$title

Monika

Monika

Monika – Studentka organizacji i zarządzania sportem na AWFie i prawa na UAMie, instruktorka tenisa i snowboardu. Kiedyś trenowała biegi krótkodystansowe. W czasie biegów dzielnie ogarnia biuro zawodów, aby każdy uczestnik zdążył na swój start.


$title

Kasia

Kasia

Kasia – dla niektórych, bardziej znana jako Pani Kasia z Depozytu 🙂
Studentka Administracji. Bardzo lubi biegać – amatorsko, a kiedy nie biega workout’ów, uwielbia biegać między koncertami – bo muzyka to coś, co daje jej najwięcej motywacji!
Podczas biegów, często lubi stać ” przy garach” i mieć pewność, że każdy otrzyma swój posiłek na mecie 🙂


$title

Magda

Magda

Magdalena – zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu – bieganie, rower, górskie wycieczki. Pasję do sportu odziedziczyła po tacie-trenerze piłki nożnej. Pierwsze biegowe kroki rozpoczęła 2004 roku. Była zawodniczka AZS Poznań – biegi długodystansowe. Aktualnie stawia sobie biegowe cele, do których stara się dążyć godząc treningi z pracą w biurze. Podczas biegów zajmuje się pomocą w biurze zawodów oraz na trasie.


$title

Daga

Daga

Dagmara – pozytywnie zakręcona, pełna energii i chęci do pomocy zarówno w biurze zawodów jak i na trasie. Na co dzień spełnia się jako managerka. Po godzinach biega po Pamiątkowskich lasach oraz szlifuję formę na rolkach. Gdyby nie ona, „Pamiątkowski Jabłecznik” byłby zorganizowany tylko w naszych głowach 🙂


$title

Adrian

Adrian

Dominator wielkopolskich (i nie tylko) tras jeśli chodzi o liczbę startów i ilość zdobytych trofeów. Trasa naszego najtrudniejszego biegu – Pod Skocznię Narciarską w Czarnkowie przebiega według jego pomysłu.

Aktualnie urlopowany, przebywa poza Polską.


$title

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka – absolwentka Technologii żywności i była studentka AWF. Uzależniona od zawsze od biegania i sportu, trenować zaczeła mając już 14 lat z licznymi sukcesami. Na co dzień pasjonatka zdrowego odżywiania.

Aktualnie urlopowana, przebywa poza Polską.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco