Zaplanuj wrzesień z biegi.wlkp!

Słoneczne lato dobiega końca – to był dla nas bardzo pracowity okres, organizowaliśmy dla Was imprezy m.in w Czarnkowie, Łęknie, Komornikach i Puszczykowie. Przed nami krótka przerwa, po której rozpoczynamy pracę nad naszymi jesiennymi realizacjami!

22.09.2018 – Poznańska Piwna Mila #4

Poznańska Piwna Mila #4

To już czwarta odsłona Poznańskiej Piwnej Mili i trzecia odbywająca się na terenie zabytkowego Fortu VI w Poznaniu. Na uczestników czekają cztery piwne „przystanki” – na każdym z nich inne piwo rzemieślnicze do wypicia. Dodatkowo oczywiście trasa biegowa o długości 1609 metrów poprowadzona fosą Fortu VI. Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje, takie jak strefa Foodtrucków oraz zwiedzanie zabytkowych umocnień z przewodnikiem.

 

29.09.2018 – IV Pamiątkowski Jabłecznik

IV Pamiątkowski Jabłecznik

Po rocznej przerwie wracamy do Pamiątkowa z kolejną odsłoną jesiennego „Jabłecznika”! Na uczestników czeka zróżnicowana trasa o długości 10 km przeprowadzona na jednej pętli i przede wszystkim stuprocentowo jabłkowy bufet na mecie! Kompoty, placki, pieczone jabłka i wszystkie inne możliwe specjały, które można przygotować z pysznych jabłek z Pamiątkowskich sadów. Jeśli jeszcze nigdy tu nie byliście, koniecznie musicie nas odwiedzić!

 

30.09.2018 – 3 Bieg Dla Onkoludków

III Bieg „Pobiegnij Dla Onkoludków”

Nasza ostatnia realizacja we wrześniu to charytatywny bieg w Lasku Marcelińskim. Do pokonania dystansu 6 km zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć Drużynę Szpiku – biegaczy, zawodników Nordic Walking oraz „marszobiegaczy”. 20 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazane na cel charytatywny: pomoc pacjentom Oddziału Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Jonchera w Poznaniu.

Listę naszych jesiennych imprez, także tych organizowanych w październiku i listopadzie znajdziecie na stronie:

KALENDARZ IMPREZ

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco