Maj 2020 z biegi.wlkp

Wszyscy liczyliśmy na to, że aktualna sytuacja będzie krótkotrwała i już niebawem wrócimy do uczestnictwa w biegach, a także wszelkich innych imprezach kulturalnych i rozrywkowych. Rzeczywistość okazała się jednak dużo bardziej skomplikowana, stąd też czujemy się w obowiązku napisać kilka słów o naszych majowych imprezach – nasz poprzedni artykuł miał być jednym traktującym o specjalnych rozwiązaniach czy odwoływaniu imprez, wygląda na to że ten nie będzie ostatni…

10.05.2020 – III MARCELIŃSKI BIEG WIOSENNY, POZNAŃ

III Marceliński Bieg Wiosenny zaplanowany na 10.05.2020 został odwołany, drogą mailową wysłaliśmy do uczestników informacje dotyczącą wykorzystania opłaty startowej – cały czas przyjmujemy deklaracje, nie ma żadnej daty granicznej. Zaproponowaliśmy między innymi przeniesienie opłaty na kolejne biegi w Lasku Marcelińskim – do nich pozostało jeszcze sporo czasu (sierpień oraz listopad). Informacja dla osób wnioskujących o zwrot wpisowego: 100% Waszych opłat powinno już być na waszych kontach, jeśli nie zarejestrowaliście zwrotu poprosimy Was o wypełnienie formularza kontaktowego.

16.05.2020 – BOTANICZNA PIĄTKA, POZNAŃ

Wiosenna edycja Botanicznej Piątki w Poznaniu, podobnie jak we wszystkich innych lokalizacjach w Polsce także została odwołana. Zmiana terminu na majowy nie miała niestety wpływu na możliwość jej zorganizowania. Na ten moment zastępczo przygotowaliśmy dla uczestników opcję biegu wirtualnego. Dużo bardziej preferujemy organizację „prawdziwych” zawodów biegowych, natomiast póki co jest to niemożliwe.

Każdy z uczestników Botanicznej Piątki może w ramach swojej opłaty startowej przepisać się na bieg wirtualny, rejestracja jest otwarta także dla nowych uczestników. Osoby, którym taka propozycja nie odpowiada mogą przepisać swoją opłatę na inny tegoroczny termin lub otrzymać zwrot startowego. Siłą rzeczy to jedyna opcja na zdobycie w tym roku wiosennego medalu Botanicznej Piątki. Stronę edycji wirtualnej odwiedzicie klikając w ten odnośnik.

 

31.05.2020 – III BIEG O PUCHAR FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA, BARANÓWKO

W przypadku tej imprezy mamy iskierkę nadziei, że uda się ją przeprowadzić w zamierzonym terminie! Liczymy na to, że do końca maja możliwa będzie już organizacja małych, kameralnych imprez na świeżym powietrzu. W takiej sytuacji limit uczestników wyniesie zapewne około 50 osób – trasa biegu w Baranówku poprowadzona jest mało uczęszczanymi leśnymi ścieżkami, dodatkowo baza zawodów znajduje się na przestronnym terenie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia – jeśli wytyczne rządowe nam na to pozwolą z wielką przyjemnością zaprosimy Was do rywalizacji w ostatni dzień maja!

 

JEST MAJ, JEST RAWICZ!

Doskonale rozumiemy sytuację, w której się znaleźliśmy nie tylko jako organizatorzy, ale także jako aktywni zawodnicy! Naszą majową tradycją był start w sztafecie 24h w ramach Rawickiego Festiwalu Sportu – w tym roku miała odbyć się jego dziesiąta edycja… Pod szyldem biegi.wlkp startujemy w tych niesamowitych zawodach nieprzerwanie od 2014 roku, kilkakrotnie udało się nawet wystawić dwie drużyny! W ciągu tych kilku lat w naszych barwach wystartowało aż 50 osób – może jesteś wśród nich? Pełna lista poniżej (przebiegliśmy łącznie 3172,4 km dookoła… Rawicza 🙂 )

Rawicz 2014 – 2019

 

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco